Dywany G400

Double Bubble Carpet Mousse G401

Szampon z impregnatem. Silnie pianotwórczy. Do zastosowania na wszelkiego rodzaju wykładzinach i dywanach tekstylnych (naturalne i sztuczne). Do ręcznego oraz maszynowego czyszczenia wszystkich wodoodpornych, podłóż tekstylnych: wykładzin i dywanów. Skoncentrowany szampon o przyjemnym zapachu. Nie zawiera szkodliwych dla tekstyliów wybielaczy i rozpuszczalników. Do prania szorowarką z użyciem szczotki, a także do okresowego odświeżania z zastosowaniem bonetu. Zabezpiecza i konserwuje włókna dywanów przed ponownym zabrudzeniem.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Despoter G402

Uniwersalny, ekologiczny odplamiacz do wykładzin i dywanów. Skutecznie usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia z tłuszczu, trawy, herbaty, kawy, czekolady, wina, itp. Nie zawiera chloru i rozpuszczalników. Nadaje się do tkanin delikatnych i kolorowych. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Active Jet G403

Niskopienny płyn do prania wykładzin, dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną. Do użycia w urządzeniach piorących typu ekstraktor. Stosowany do gruntownego prania ale również do cyklicznych zabiegów odświeżających. Może być używany jako prespray we wstępnej fazie doczyszczania wykładzin i dywanów w stężeniu 1:2. Posiada miły zapach.

Pobierz kartę charakterystyki produktu