XERION CHEMICALS
jest producentem i dystrybutorem przemysłowej chemii sprzątającej.

XERION CHEMICALS
został założony przez zespół profesjonalistów, których misją jest tworzenie najwyższej jakości produktów, bezpiecznych i przyjaznych środowisku, skutecznych i przynoszących oczekiwany oraz natychmiastowy efekt.

XERION CHEMICALS
to firma, która łączy wiedzę z zakresu technologii materiałoznawczej z branżą chemiczną.

XERION CHEMICALS
to firma, która odpowiadając na ciągły rozwój i zmiany w budowie strukturalno-materiałowej sprzątanych powierzchni, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań w sektorze sprzątającej chemii przemysłowej.

WIEDZA i WSPARCIE
Poza produkcją i sprzedażą preparatów chemicznych zapewniamy Naszym Klientom kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne. Opracujemy i pomożemy wdrożyć techniki sprzątania oparte na rozwiązaniach chemicznych w nowo powstałych obiektach. Zweryfikujemy i udoskonalimy obecnie istniejące, a nie do końca sprawdzające się chemiczne programy czystości. Zdiagnozujemy i pomożemy rozwiązać poszczególne indywidualne problemy z zakresu utrzymania czystości w zakładach produkcyjno-przemysłowych.

Wszystkie nasze działania opieramy na:
– analizie charakteru zabrudzeń,
– diagnozie zabrudzonego podłoża,
– wykonaniu prób chemicznych w oparciu o indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu produktów chemicznych i technik sprzątania,
– wdrożeniu planu utrzymania czystości – szkolenia personelu.