Podłoga i pielęgnacja G500

4Automat G501

Płyn do maszynowego i ręcznego mycia podłóg. Niskopienny. Do zastosowania we wszelkiego rodzaju maszynach czyszczących: szorowarkach, szorująco-myjących, itp. Idealny do maszynowego mycia posadzek magazynowych, podłóg w garażach podziemnych, halach przemysłowych, ciągów komunikacyjnych w centrach handlowych, itp. Zawiera dodatki zapachowe, nie pozostawia smug.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Xerion Multi G502

Silnie skoncentrowany płyn do maszynowego i ręcznego mycia podłóg. Niskopienny. Do zastosowania we wszelkiego rodzaju maszynach czyszczących: szorowarkach, szorująco-myjących, itp. Idealny do maszynowego mycia posadzek magazynowych, podłóg w garażach podziemnych, halach przemysłowych, ciągów komunikacyjnych w centrach handlowych, itp. Zawiera dodatki zapachowe, nie pozostawia smug.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Xerion Care G503

Specjalna mieszanina związków akrylowo-styrenowych z dodatkiem składników myjących. Preparat do okresowego mycia i pielęgnacji wcześniej nałożonych warstw akrylowych (polimerowych) np. Glass Floor G101. Polecany do pracy z użyciem mopa, a także w metodzie sprayowej przy pomocy polerki wysokoobrotowej. Odbudowuje warstwy polimerowe uzupełniając ubytki powstałe w strukturze powierzchni. Przywraca połysk.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Xerion Wax G504

Preparat na bazie emulsji woskowych do codziennego mycia i pielęgnacji posadzek pokrytych warstwami polimerowymi. Środek nadaje powierzchniom efekt nabłyszczania. Posiada właściwości antypoślizgowe, bezsmugowy, zabezpiecza posadzkę utrudniając wnikanie brudu, również do pracy z polerkami wysokoobrotowymi.

Pobierz kartę charakterystyki produktu