Środki specjalne G000

 

 

Static G001

Static to preparat w 100% multifunkcjonalny w doczyszczaniu posadzek mechanicznie przy użyciu padów melaminowych, jak również manualnie. Jest  całkowicie bezpieczny dla padów z melaminy. Nie rozpuszcza ich i nie niszczy ich struktury. Szybko usuwa brud powierzchniowy. Polecany tam gdzie w pierwszej kolejności trzeba zebrać bardziej intensywny brud z powierzchni posadzki (tłuszcze, plamy z brudu komunikacyjnego), tak aby „otworzyć” drogę melaminie do szybkiego usuwania brudu z mikroporów w posadzce. Zmieniając ciśnienie osmotyczne wody przyspiesza pracę melaminy. Idealny na posadzki kamienne i gresowe.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

 

Re-Beton G002

Skuteczny i silny w działaniu preparat kwasowy, przeznaczony do usuwania pozostałości po zaprawach cementowych i budowlanych z powierzchni odpornych na działanie kwasu. Idealny w pracach związanych ze sprzątaniem pobudowlanym i poremontowym. Również do wytrawiania posadzek betonowych.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Re-Indust G003

Koncentrat do mycia silnie zabrudzonych urządzeń przemysłowych. Wysoce alkaliczny. Doskonale usuwa tłusty brud, pozostałości po smarach i oleju. Polecany do mycia mechanicznych elementów maszyn, silnie zabrudzonych powierzchni pionowych ścian pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Strong Floor Industry G004

Profesjonalny środek do mycia podłóg, usuwanie śladów po wózkach widłowych, ślady opon, gum oraz zanieczyszczeń po smarach i oleju. Polecany do mycia mechanicznych elementów maszyn, silnie zabrudzonych powierzchni pionowych ścian pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych.

Pobierz kartę charakterystyki produktu