Toaleta i łazienka G300

WC Striker G301

Preparat na bazie HCL przeznaczony do codziennego utrzymania w czystości armatury łazienkowej i sanitarnej. Idealny do czyszczenia silnie zabrudzonej armatury łazienkowej i sanitarnej. Usuwa nawarstwiający się nalot z kamienia, a także zabrudzenia typowe dla przestrzeni sanitarnych: brud osadzający się na powierzchniach pisuarów, muszli klozetowych, wanien, umywalek itp.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Bioclean G302

Uniwersalny środek czyszczący o szerokim zastosowaniu. Doskonały do usuwania zabrudzeń tłuszczowych, odcisków po palcach, zabrudzeń komunikacyjnych i użytkowych. Do czyszczenia powierzchni pionowych i poziomych. Nie pozostawia smug na czyszczonych powierzchniach. Ulega biodegradacji. Produkt gotowy do użycia.

Pobierz kartę charakterystyki produktu

Re-Sanit G303

Lekko kwaśny płyn przeznaczony do codziennego utrzymania czystości w pomieszczeniach sanitarnych. Idealny do czyszczenia armatury łazienkowej i sanitarnej. Usuwa nawarstwiający się nalot z kamienia, a także zabrudzenia typowe dla przestrzeni łazienkowych: brud osadzający się na kabinach prysznicowych, wannach, umywalkach, itp.

Pobierz kartę charakterystyki produktu